Kvôli aktuálnej situácii môžete volať každý deň medzi 14:00 - 22:00 hod.

Půjčky na podnikání

O finanční plán na podnikání si na:

Půjčky pro začínající podnikatele

Nabízíme konzultace ohledně bankovních tak nebankovních úvěry a půjčky pro začínající podnikatele, kteří nemají dostatek vlastních zdrojů a potřebují půjčku pro rozvoj svého podnikání. Dále nabízíme konzultace ohledně podnikání bez zbytečně vysokých nákladů na začínající podnikání a efektivní využití Vašich prostředků. Které pokud nemáte Vám rádi poradíme, kde dle vašich splněných požadavků budete vyhovovat a zároveň pro Vás takový produkt bude výhodný.

Podnikatelé mají výhodu oproti klasickým občanům v tom, že výše půjček je pro podnikatele mnohonásobně vyšší a můžete si tak vzít až někokolika milionové úvěry, také však záleží na výši Vašeho obratu a na možnostech ručení.

si o nezávaznou kalkulaci:

Půjčky na podnikání jsou určené nejen pro začínající podnikatele, ale také pro lidi a firmy, kteří mají již nějakou podnikatelskou historii a dostali se do špatné finanční situace nebo jen chtějí rychleji rozvíjet svůj podnikatelský plán, do kterého potřebují vložit cizí kapitál. Půjčka je proto ideálním řešením, nemusíte se tak nikomu svěřovat s tím, jaké podnikatelské riziko chcete podstoupit a na co přesně chcete peníze použít. Půjčka na podnikání je lepším řešením, než-li investice do firmy od investora, který by tak měl ve firmě již své podíly.

Bankovní úvěry pro podnikatele jsou sice výhodnější, musíte mít však možnost ručení, což u nebankovních úvěrů pro podnikatele nemusíte, nebankovní vyřízení úvěru je také rychle vyřízeno a vy tak můžete mít peníze k dispozici ihned. Sami se tak můžete rozhodnout, jakou formu půjčky si zvolíte a na co přesně peníze použijete. Pokud si nevíte rady, nám a rádi s Vámi prokonzultujeme možnosti, jak Vám pomoci.

Produkty této společnosti nesjednáváme - jedná se pouze o konzultaci a doporučení nejlepší varianty pro Vás ve Vaší aktuální situaci.


Upozornění: Tento web je pouze informativní, není možné přes něj půjčku získat a neslouží k nabídce …