Kvôli aktuálnej situácii môžete volať každý deň medzi 14:00 - 22:00 hod.

Půjčky na zástavu

Půjčky na zástavu jsou jednou z mála možností, jak získat potřebné finanční prostředky, které přesahují výši 350.000,- Kč. Potřebujete-li větší obnos financí a je-li pro Vás nereálné čekat, až si dané peníze ušetříte, pak nejlepším řešením je půjčka na zástavu. Půjčky tohoto typu jsou poskytovány většinou na částky vyšší než 350. 000 Kč. Obvyklý způsob zapůjčení potřebných finančních prostředků se zástavou se váže většinou na nemovitost. Přičemž doba splácení dlužné částky se může pohybovat i v řádech několik desítek let. Smlouva uzavřena mezi poskytovatelem půjčky a potencionálním klientem vychází vždy z jeho individuální situace a ze vzájemné dohody o podmínkách splátek zapůjčené finanční částky.

Máte nemovitost a potřebujete poradit? :

Kategorie půjček na zástavu

Před uzavřením půjčky na zástavu je třeba vždy uvézt, jaké jsou Vaše reálné možnosti splátek. Úroveň a výši splátek ovlivňuje řada faktorů, které odráží Vaši současnou životní situaci. Je zcela nezbytné popsat vždy konkrétně Vaši situaci a možnosti, případně uvézt jaký máte problém při splácení jiné půjčky, nebo kolik, kde ještě splácíte, aby z těchto údajů a souvislostí bylo možné stanovit tu nejoptimálnější variantu zapůjčení peněz. Teprve po vyhodnocení potřebných údajů a stanovení podmínek, je následně půjčka na zástavu pro Vás přijatelná a schůdná po stránce splátek. Na základě individuálních skutečností lze půjčky rozdělit do následujících kategorií:

půjčky na zástavu s příjmem
půjčky na zástavu bez příjmu
půjčky na zástavu pro vyplácení exekucí a dluhů

Máte nemovitost a potřebujete poradit? :

Půjčky se zástavou nemovitostí

Mezi nejčastější druhy půjčky na zástavu patří překrytí finanční půjčky pomocí nemovitosti. Za zapůjčené finanční prostředky se zastavuje nemovitost, která je ve Vašem prokazatelném vlastnictví.

Produkty této společnosti nesjednáváme - jedná se pouze o konzultaci a doporučení nejlepší varianty pro Vás ve Vaší aktuální situaci.


Upozornění: Tento web je pouze informativní, není možné přes něj půjčku získat a neslouží k nabídce …